19-20 kasım 2014 tarihlerinde Bursa Hilton Kongre Merkezinde düzenlenecek olan “Otomotiv Test Fuarına” davetlisiniz.

Marmatek, Türkiye temsilciliğini yürüttüğü, ince film teknolojisi ile üretilen basınç haritalama ve kuvvet ölçüm sistemlerinde dünya lideri olan TEKSCAN firması ile birlikte fuar sergi alanında siz değerli müşterileri buluşacaktır.

Marmatek Hakkında…

MARMATEK Mühendislik 2004 yılından bugüne, ülkemizin lider firmalarının ve üniversitelerinin araştırma, geliştirme ve kalite faaliyetlerinde karşılaştıkları zorlu test ve ölçüm ihtiyaçlarına tork, kuvvet, basınç, titreşim,akustik gibi fenomenleri ölçen sensörler, yüksek hızlı modüler veri toplama sistemleri (DAQ), motor test sistemleri, dinamometre çözümleri ile raporlama, kontrol ve modal analiz yazılımlarından oluşan geniş ürün portföyü, uzman kadrosu ve geniş uygulama tecrübesiyle İstanbul ve Ankara yerleşkelerinde yenilikçi ve etkin çözümler sunmaktadır.

Tekscan Hakkında.

Gelişmiş ince film teknolojisi ile üretilen temassal basınç haritalama,kuvvet sensörü ve elektronik cihazlar üreticisi olan TEKSCAN, hassas, kullanımı kolay ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır. Özellikle ürün araştırma geliştirme ve kalitesinin izlenmesi gibi noktalarda, gerektiğinde basınç ve kuvvetin haritalanması gibi çığır açıcı uygulamalara olanak sağlamaktadır.