Veri Toplama Donanımları – Data Acquisition

Veri Toplama Donanımları

 

 

cronos-combi

imc CRONOSflex Serisi

Almanya Berlin merkezli imc firmasının 25 yıllık birikimiyle 2013 yılında piyasaya sürülen CRONOSflex veri toplama (DAQ) çözümü, esnek ve hesaplı bir çözüm olarak karşınızda. Öncelikle imc CRONOSflex ana modülünden birini alın, sonrasında ihtiyacına yönelik modülleri seçerek basit bir klik hareketiyle birbirine monte edin (Lego® gibi) veya ethernet kablosuyla bağlayarak ayrık kullanın ve böylece 4 kanaldan 4000 kanala kadar genişleyebilen bir sistem yaratın. Daha kolayı olamazdı! Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

cserisi-combi

imc C Serisi

imc C-Serisi modelleri, geniş kapsamlı gerçek zamanlı hesaplama ve kontrol (Real-Time Control & Calculation) fonksiyonları için  onboard Online FAMOS yazılımı sayesinde FFT, kapsamlı ve akıllı tetikleme fonksiyonları, limit izleme, minimum ve ortalama değer hesaplama gibi pek çok matematiksel fonksiyonu PC’den bağımsız kendi üzerinde işleme  özelliğine sahiptir. Kompak yapıdaki bu seri, analog giriş-çıkış, dijital giriş-çıkış, sayıcı,CAN Bus arayüzlerinin tümümü üzerinde barındırır. Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

spartan-combi

imc Spartan Serisi

Spartan serisi proses izleme görevleri için seçilecek ana şasi büyüklüğüne göre ölçeklendirilebir ve şekillendirilebilir bir veri toplama çözümüdür. Bu seri, statik (5 Hz) veya yarı dinamik (500 Hz) gerilim, strain gauge, akım ve sıcaklık sinyalleri için kompakt ve yüksek hassasiyet kapasitesine sahip bir üründür. İnşaat mühendisliği veya taşımacılık uygulamaları ile  proses izleme uygulamaları için idealdir. Kullanılabileceği diğer alanlar ise; sistem mühendisliği, otomasyon, malzeme ve dayanıklılık testleri ve giderek önem kazanan rüzgar enerjisi alanlarıdır. Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

 

imc_STUDIO_Overview_4

imc Studio Yazılımı

Modüler bir yazılım olarak imc STUDIO bir çok farklı aracı kusursuz ve entegre bir ortamda bir araya getirmektedir. Bu çerçevede, kullanıcılar hem hızlıca basit ölçümleri hem de karmaşık test yapılandırmaları gerçekleştirebilmektedirler. Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

 

 

 

 

Back to Top
Paste your AdWords Remarketing code here

* Bu alanlar gereklidir.