Tasarımda yerli, Kalitede küresel… VTA-1704 USB Veri Toplama Cihazı

Veri toplama teknolojisinin en yeni üyesiyle tanışın! Marmatek tarafından üretilen VTA-1704 Veri Toplama ve Amplifikatör Cihazı, hassas ölçümler yapmaya imkân tanıyan altyapısı sayesinde kullanıcılarına benzersiz bir hizmet sunuyor.

Dış görünümünde küçük boyutu ve hafifliğiyle dikkat çeken VTA-1704, buna karşın teknolojik altyapısıyla rakiplerinden ayrılıyor. Pek çok farklı sinyal tipini algılayabilen sensörler, vidalı konnektörler aracılığıyla kolayca cihaza bağlanmaktadır. Hassas sensörler sayesinde çok amaçlı ölçümlere olanak tanıyan cihazda hem analog hem de dijital olmak üzere dörder adet giriş ve çıkış kanalı bulunmaktadır. Amplifikatör hizmeti de sağlayan cihazımızın örnekleme hızı 1 kHz’tir. VTA-1704, çok amaçlı profiline uygun olarak devir-hız-pozisyon ölçümlerine imkân sağlayan encoder girişine de sahiptir.

Donanımsal özelliklerinin yanı sıra VTA-1704 yazılım yönüyle da fark yaratıyor. Ücretsiz yazılım hizmeti VTA-1704 DAQ Software aracılığıyla cihaz parametreleri kolay bir şekilde ayarlanabilmekte ve ölçüm verileri bilgisayar ortamına aktarılabilmektedir. Dosya halinde kaydedilebilen bu ölçüm verileri, sayısal olduğu gibi grafiksel olarak da görüntülenebilmektedir. Bunun yanı sıra Micro SD Hafıza Kartı yuvasına sahip olan cihaz, bilgisayarsız ortamda dahi veri kayıt (data logger) hizmeti sunmaktadır.

Hassas ölçümleriniz için yeni ve güvenilir bir referans kaynağı olan VTA-1704 deneyimi sonrası, bir veri toplama cihazından beklentilerinizin bambaşka bir boyuta taşınacağını garanti ediyoruz…

Ürün teknik sayfasına gitmek için lütfen tıklayınız…

 

Back to Top

* Bu alanlar gereklidir.