Sensörler Ailemiz

Sensör Ailemiz

tork-combi

Tork Sensörleri

Dönme (dinamik) veya sıkma(statik) esnasında oluşan torku ölçmek üzere tasarlanan, şaft, flanş, kare başlı gibi değişik mekaniksel yapılarda ve üretim teknolojilerinde (strain gage tabanlı, endüktif tabanlı vs) tork sensörleri ile ilgili ürünlerimiz, analog ve dijital olmak üzere pek çok çıkış seçeneğiyle hizmetinizde. Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

Basınç Sensörü

Basınç Sensörleri

Özellikle test,kalibrasyon sistemleri ve ağır sanayide zorlu şartlar altında çalışmak üzere tasarlanan, yüksek doğruluklu, güvenilir, kalibrasyon belgeli basınç sensörlerimiz, ihtiyaçlarınıza özel tasarlandı. Piezorezistif, Terps gibi farklı teknolojiler ile üretilen bu ürünler, yüksek sıcaklık dayanımları, geniş frekans cevabı performansı ve minyatür yapılarıyla kullanımınızı bekliyor. Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

force-combi

Kuvvet Sensörleri

Temel fiziksel büyüklüklerin başında gelen kuvvet bileşenini ölçmek üzere tasarlanmış bu sensörlerle, statik ve dinamik yük değişikliklerini çok küçük alanlarda ölçmeniz mümkün. Paslanmaz, alüminyum ve titanyum gövde seçenekleriyle sunulan bu ürünler test sistemleriniz için yüksek doğruluk, kararlılık ve tekrarlanabilirlikte özel olarak tasarlanmıştır. Ürün ailesini görmek için tıklayınız.

Back to Top
Paste your AdWords Remarketing code here

* Bu alanlar gereklidir.