Kurumsal

Geçmiş, Bugün ve Gelecek...

Hakkımızda

MARMATEK kurulduğu 2004 yılından günümüze ülkemizin lider firmalarının ve üniversitelerinin araştırma, geliştirme ve kalite faaliyetlerinde karşılaştıkları zorlu test ve ölçüm ihtiyaçlarına uzman kadrosu ve geniş uygulama tecrübesiyle yenilikçi ve etkin çözümler sunmaktadır.

İlk başladığımız günden beri odağımıza müşterilerimizi ve onların başarılarını yerleştiriyoruz. Her test uygulamasının büyük soru işaretleri ile başladığını ve başarının detaylı ve özverili bir takım çalışması ile gerçekleştiğinin farkındayız.

Müşterilerimizin zorlu problemlerini üstlenir ve uzun yıllarda ve yüzlerce başarılı uygulama ile oluşturduğumuz tecrübemize güvenerek en iyi çözümü oluşturmaya gayret ederiz. Takım çalışması firmamızın özünü oluşturur. Teknik ve idari pozisyonlarda çalışan tüm arkadaşlarımız tek bir hedefe odaklanır: Müşterilerimiz İçin Değer Yaratmak.

Bugün artık bilgiye ulaşmanın zor olmadığı bir dönemdeyiz. Bu bilgi bulutu içinde çözümü oluşturacak olan uygun bileşenleri seçmek ve entegre edebilmek tüm çalışanlarımızın ortak gayretidir. Müşterilerimizi de takım çalışmasına katmaya önem veririz. Onlardan çok şey öğrenir kendimizi sürekli geliştiririz.

Marmatek, sürekli gelişimin çok önemli olduğu bir iş kolunda faaliyet gösteriyor. Yeni ürünler, yeni standartlar, ve aşılması gereken yeni zorluklar…Tüm bunları takip etmek ve kabiliyetlerimizi artırmak için ilgili yurt dışı fuarlarını düzenli olarak ziyaret ederiz, yurt içindeki uzmanlık seminerlerine katılırız. İş ortaklarımızdan düzenli eğitimler ile tüm takım arkadaşlarımızı keskin tutarız.

Firmamız kendi seçtiği ve inandığı değerlere uygun çalışmayı öncelik kabul eder. Sorumluluk ve dürüstlük ilkelerimizden ikisidir. Marmatek, müşterilerinin kalite ve Ar-Ge faaliyetlerine en üst seviyede destek vermek ve müşterilerimizin elle tutulur başarıları için çalışmayı birinci sorumluluğu kabul eder. Tüm çalışanlarımız bu bilince sahiptir. Modern iş hayatındaki hızlı tempoda insiyatif almak ve doğru kararı vermek üzere özgüven sahibi çalışanlarımız sizin için test mühendisliğindeki en doğru ve etkin çözümü geliştirmeyi ve teslim etmeyi kişisel sorumluluğu olarak kabul eder.

Müşterilerimiz ile işbirliğimiz satış bittikten sonra başlar. Test projeleri ve kalite çalışmaları uzun soluklu olduğu için satış sonrası devreye alma ve ilk çalıştırma aşamasında kendini ispat etmiş olan eğitim ve destek programımızı uygularız. Telefon ve bilgisayar ile uzaktan erişim desteklerimiz ücretsizdir. Görev başı eğitim adını verdiğimiz uygulama ile ihtiyaç duyulduğu taktirde satış sonrasında, mevcut yürüyen projeniz üzerinden bir iş programı yapar ve eğitimi sonuç odaklı bir anlayış ile veririz. Müşterimiz kendi kanatları ile uçmaya başladığında dahi bir gözümüz hep üzerinde olacaktır.

Teknolojik Altyapımız

Marmatek satışını yaptığı tüm veri toplama donanımlarından en az bir seti firma bünyesinde bulundurmaktadır. Bu şekilde müşterimizin sahada ya da laboratuvarda karşılaştığı bir problemi çözmek adına aynı sistemi ofisimizde kurabilir ve hızlı ve etkin bir destek sunabiliriz.

Donanımın yanında bir test mühendisinin ihtiyaç duyabileceği Solidworks, imc FAMOS, LabVIEW gibi tüm yazılım lisanslarına firmamız geliştirici seviyede sahiptir. Geniş bir sensor envanterimiz kullanıma hazırdır. Projenizde zaman kısıtının olduğu ve teknik bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz aşamalarda teknik ekibimiz, bu geniş donanım ve sensor havuzundan size bir çözüm gösterisi yapabilir. Eğer uzun süreli kullanım gerekiyorsa uygun konfigrasyonu teknik bir personelin desteği ile birlikte kiralayabiliriz.

Verileri analiz etmek istediğinizde de firmamız size mühendislik hizmeti sunacaktır. Ürün altyapımız hakkında bilgi almak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz. Firmamız çekirdek bir ekip ile tüm Türkiye’deki müşterilerimize en etkin ve verimli hizmeti sunmak için bilişim teknolojilerinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Microsoft partneri olan firmamız, aynı zamanda entegre ERP ve CRM sistemi ile tekliften teslimata kadar kesintisiz bir süreç yönetimiyle, sizin sipariş ettiğiniz ürüne en optimum şartlarda ulaşmanızı garanti etmektedir. Müşteri istekleri yine aynı sistemde cevaplandırılmaktadır.

Kalite

Test ve Ölçüm mühendisliği alanında ürün satışı, uygulama ve ölçüm hizmetleri sunan Marmatek Mühendislik , ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini 2014 yılı itibarıyla uygulamaktadır.

Kalite Yönetim Sistemini stratejik bir yaklaşım olarak benimseyen Marmatek Mühendislik, ISO 9001 standartının şartlarını uygulayarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Firmamız, hizmet verdiği tüm alanlarda işin teklif aşamasından teslimine kadar olan süreçte müşteri şartlarına, kuruluş politikasına ve sürekli iyileştirme esasına uygun olarak çalışmaktadır.

ISO 9001 kalite sertifikamız için tıklayınız.

Firmamız aynı zamanda TRACE International firması tarafından rüşvetle mücadele kapsamında sertifikalandırılmıştır.Seçilmiş Referanslarımız


tei
tai
roket
havelsan

aselsan
fnss
vestel
sage

ford
fiat
mercedes
hexagon

otam trw delphi bosch


Haberlerimiz


Gizlilik & Çerez Politikası

15 Nisan 2019 / 0 Comments

imc BUSDAQflex

25 Nisan 2017 / 0 Comments


Kariyer

Firmamız kendini test ve ölçüm mühendisliği konusunda geliştirmek isteyen ve bu heyecan verici disiplinler arası mesleği kariyer olarak seçmeyi düşünen genç mühendis adaylarına sesleniyor: Lisans son sınıfta ya da yüksek lisansta iseniz, Marmatek’te part time stajyer mühendis olarak çalışabilirsiniz. Firmamızın tüm teknik imkanlarına ulaşabileceğiniz yoğun ve zevkli bir iş ortamında kısa zamanda bilginizi ve görgünüzü geliştirebilir hatta bitirme tezinizi sensor, test, ölçüm, kontrol, very toplama gibi uygulamalı alanların birine odaklanarak yapabilirsiniz. Birlite çalışmak hoşumuza giderse oturup konuşabiliriz! CV’nizi lütfen info@marmatek.com adresine gönderiniz.

Back to Top
Paste your AdWords Remarketing code here

* Bu alanlar gereklidir.